TG-AH482-100-100-0.3-0
Артикул производителя:
TG-AH482-100-100-0.3-0
Краткое описание:
THERM PAD 100MMX100MM RED
Color :
Red
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0118" (0.300mm)