PC99-100-100-0.06-0
- Артикул производителя:
- PC99-100-100-0.06-0
- Краткое описание:
- THERM PAD 100MMX100MM YLW
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Yellow
- Material :
- Phase Change Compound
- Outline :
- 100.00mm x 100.00mm
- Thermal Conductivity :
- 1.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0024" (0.060mm)