PC99P-100-100-0.1-0
- Артикул производителя:
- PC99P-100-100-0.1-0
- Краткое описание:
- THERM PAD 100MMX100MM GRAY
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Gray
- Material :
- Phase Change Compound
- Outline :
- 100.00mm x 100.00mm
- Thermal Conductivity :
- 1.3W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0039" (0.100mm)