TG-AH482-300-300-3.0-0
Артикул производителя:
TG-AH482-300-300-3.0-0
Краткое описание:
THERM PAD 300MMX300MM RED
Color :
Red
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)