TG-A6050-100-100-3.0
- Артикул производителя:
- TG-A6050-100-100-3.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 100MMX100MM RED
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Red
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 100.00mm x 100.00mm
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)