TG-A486C-640-320-5.0-1A
- Артикул производителя:
- TG-A486C-640-320-5.0-1A
- Краткое описание:
- THERM PAD 640X320MM W/ADH GRAY
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Outline :
- 640.00mm x 320.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 3.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.197" (5.00mm)