12.7MM-5M-5515-20
- Артикул производителя:
- 12.7MM-5M-5515-20
- Краткое описание:
- THERM PAD 5M X 12.7MM
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyethylene-Terephthalate (PET)
- Color :
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 5.00m x 12.70mm
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0079" (0.200mm)