A16365-16
- Артикул производителя:
- A16365-16
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Material :
- Elastomer
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.160" (4.06mm)