SP900S-0.009-AC-62
Артикул производителя:
SP900S-0.009-AC-62
Производитель/Бренд:
Bergquist
Краткое описание:
THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Производитель :
Bergquist
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Pink
Material :
Silicone Rubber
Outline :
19.05mm x 12.70mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
0.61°C/W
Thickness :
0.0090" (0.229mm)