A15973-12
- Артикул производителя:
- A15973-12
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GREEN
- Color :
- Green
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 2.38°C/W
- Thickness :
- 0.120" (3.05mm)