HF115AC-0.0055-AC-105
- Артикул производителя:
- HF115AC-0.0055-AC-105
- Производитель/Бренд:
- Bergquist
- Краткое описание:
- THERM PAD 36.83X21.29MM W/ADH
- Производитель :
- Bergquist
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Gray
- Material :
- Phase Change Compound
- Outline :
- 36.83mm x 21.29mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 0.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 0.35°C/W
- Thickness :
- 0.0055" (0.140mm)