ENG-9876-10-500MMX25M-1RL
- Артикул производителя:
- ENG-9876-10-500MMX25M-1RL
- Краткое описание:
- THERM TAPE 25M X 500MM RL W/ADH
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Liner
- Color :
- Brown
- Material :
- Copper
- Outline :
- 25.00m x 500.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 0.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)