ENG-5589H-15-240MMX20M-1RL
- Артикул производителя:
- ENG-5589H-15-240MMX20M-1RL
- Краткое описание:
- THERM PAD 20M X 240MM RL GRY-WHT
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Liner
- Outline :
- 20.00m x 240.00mm
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0591" (1.500mm)