ENG-5590H-05-240MMX10M-1RL
- Артикул производителя:
- ENG-5590H-05-240MMX10M-1RL
- Краткое описание:
- THERM PAD 10M X 240MM RL GRY-WHT
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Liner
- Outline :
- 10.00m x 240.00mm
- Thermal Conductivity :
- 2.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)