TH994-288-192-3.0
- Артикул производителя:
- TH994-288-192-3.0
- Производитель/Бренд:
- Penchem Technologies Sdn Bhd
- Краткое описание:
- THERM PAD 288MMX192MM GRAY
- Производитель :
- Penchem Technologies Sdn Bhd
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 288.00mm x 192.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 8.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)