W8TR500G-0.5-T1
- Артикул производителя:
- W8TR500G-0.5-T1
- Производитель/Бренд:
- AMEC Thermasol
- Краткое описание:
- THERM PAD 305MMX305MM W/ADH BLUE
- Производитель :
- AMEC Thermasol
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Blue
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 305.00mm x 305.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 5.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)