ENG-5589H-10-240MMX240MM-5PK
- Артикул производителя:
- ENG-5589H-10-240MMX240MM-5PK
- Краткое описание:
- THERM PAD 240X240MM GRY-WHT 5PK
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Liner
- Outline :
- 240.00mm x 240.00mm
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)