ENG-5590PI-02-230MMX350MM-5PK
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- THERM PAD 350X230MM BRN-WHT 5PK
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Brown-White
- Outline :
- 350.00mm x 230.00mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0079" (0.200mm)