PK700-320-320-5.0
Артикул производителя:
PK700-320-320-5.0
Производитель/Бренд:
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Краткое описание:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Производитель :
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
7.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)