A17876-13
- Артикул производителя:
- A17876-13
- Краткое описание:
- THERM PAD 457.2X444.5MM PINK
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Pink
- Material :
- Silicone, Ceramic Filled
- Outline :
- 457.20mm x 444.50mm
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 2.7W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.130" (3.30mm)