A15896-17
- Артикул производителя:
- A15896-17
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Not For New Designs
- Thermal Conductivity :
- 5.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.170" (4.32mm)