A15996-13
- Артикул производителя:
- A15996-13
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Not For New Designs
- Thermal Conductivity :
- 5.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.130" (3.30mm)