A17157-14
- Артикул производителя:
- A17157-14
- Краткое описание:
- THERM PAD 457.2X457.2MM GREEN
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Green
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 457.20mm x 457.20mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.140" (3.56mm)