A17712-15
- Артикул производителя:
- A17712-15
- Краткое описание:
- THERM PAD 457.2X457.2MM W/ADH
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Yellow
- Material :
- Elastomer
- Outline :
- 457.20mm x 457.20mm
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.150" (3.81mm)