GPEMI1.0-0.060-01-0816
Артикул производителя:
GPEMI1.0-0.060-01-0816
Производитель/Бренд:
Bergquist
Краткое описание:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Производитель :
Bergquist
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Black
Material :
Outline :
406.40mm x 203.20mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0600" (1.524mm)