A17747-19
- Артикул производителя:
- A17747-19
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM PURP
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Purple
- Material :
- Elastomer
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.190" (4.83mm)