A10092-45
- Артикул производителя:
- A10092-45
- Краткое описание:
- THERM PAD 406.4X406.4MM W/ADH
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Outline :
- 406.40mm x 406.40mm
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)