A17653-13
Артикул производителя:
A17653-13
Производитель/Бренд:
Laird Technologies - Thermal Materials
Краткое описание:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
Производитель :
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Pink
Material :
Silicone, Ceramic Filled
Outline :
228.60mm x 228.60mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.130" (3.30mm)