A17915-18
- Артикул производителя:
- A17915-18
- Краткое описание:
- THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone, Ceramic Filled
- Outline :
- 457.20mm x 457.20mm
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.180" (4.57mm)