A17634-18
- Артикул производителя:
- A17634-18
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Pink
- Material :
- Silicone, Ceramic Filled
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Thermal Conductivity :
- 2.7W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.180" (4.57mm)