A15959-25
- Артикул производителя:
- A15959-25
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Thermal Conductivity :
- 1.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.250" (6.35mm)