TGF60-07870787-059
- Артикул производителя:
- TGF60-07870787-059
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Aluminum Oxide filled Silicone
- Outline :
- 199.90mm x 199.90mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 0.50°C/W
- Thickness :
- 0.0591" (1.500mm)