TGF30-07870787-118
- Артикул производителя:
- TGF30-07870787-118
- Краткое описание:
- THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
- Color :
- Blue
- Material :
- Aluminum Oxide filled Silicone
- Outline :
- 199.90mm x 199.90mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 0.90°C/W
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)