COH-1019LVC-400-05
- Артикул производителя:
- COH-1019LVC-400-05
- Краткое описание:
- THERM PAD 400X400MM BLUE
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Blue
- Outline :
- 400.00mm x 400.00mm
- Thermal Conductivity :
- 1.9W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0200" (0.508mm)