A16106-18
- Артикул производителя:
- A16106-18
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 1.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.180" (4.57mm)