TGF30SF-07870787-079
- Артикул производителя:
- TGF30SF-07870787-079
- Краткое описание:
- THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
- Color :
- Gray
- Material :
- Aluminum Oxide filled Acrylic
- Outline :
- 199.90mm x 199.90mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 0.60°C/W
- Thickness :
- 0.0790" (2.000mm)