A17682-030
- Артикул производителя:
- A17682-030
- Краткое описание:
- THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone, Ceramic Filled
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0300" (0.762mm)