3M 5590H-05 SQUARE-28MM-100
- Артикул производителя:
- 3M 5590H-05 SQUARE-28MM-100
- Краткое описание:
- THERM PAD 28MMX28MM GRAY 100/PK
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 28.00mm x 28.00mm
- Thermal Resistivity :
- 0.46°C/W
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)