3M 8805 SQUARE-17MM-250
- Артикул производителя:
- 3M 8805 SQUARE-17MM-250
- Краткое описание:
- THERM PAD 17MMX17MM W/ADH 250/PK
- Outline :
- 17.00mm x 17.00mm
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0049" (0.125mm)