25.4MM-41.9MM-25-5590H-05
- Артикул производителя:
- 25.4MM-41.9MM-25-5590H-05
- Краткое описание:
- THERM PAD 25.4MMX41.9MM 1=25/PK
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 25.40mm x 41.90mm
- Thermal Resistivity :
- 0.46°C/W
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)