3M 8805 SQUARE-10MM-500
- Артикул производителя:
- 3M 8805 SQUARE-10MM-500
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- THERM PAD 10MMX10MM W/ADH 500/PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic
- Outline :
- 10.00mm x 10.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0049" (0.125mm)