SF500G-414505
- Артикул производителя:
- SF500G-414505
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- THERM PAD 41X45MM BLUE
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Blue
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 41.00mm x 45.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 3.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)