21.84MM-25.4MM-25-8810
- Артикул производителя:
- 21.84MM-25.4MM-25-8810
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- THERM PAD 25.4MMX21.84MM 1=25/PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic
- Outline :
- 25.40mm x 21.84mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0098" (0.250mm)