21MM-21MM-25-8810
- Артикул производителя:
- 21MM-21MM-25-8810
- Краткое описание:
- THERM PAD 21MMX21MM W/ADH 1=25PK
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic
- Outline :
- 21.00mm x 21.00mm
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0098" (0.250mm)