12.7MMOD-4.57MMID-25-8815
- Артикул производителя:
- 12.7MMOD-4.57MMID-25-8815
- Краткое описание:
- THERM PAD 12.7MMX4.57MM 1=25/PK
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic
- Outline :
- 12.70mm x 4.57mm
- Shape :
- Round
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0148" (0.375mm)