4.8MM-6.3MM-25-8815
- Артикул производителя:
- 4.8MM-6.3MM-25-8815
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic
- Outline :
- 6.30mm x 4.80mm
- Thermal Conductivity :
- 0.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0148" (0.375mm)