HC1000-0.020-02-0404
- Артикул производителя:
- HC1000-0.020-02-0404
- Производитель/Бренд:
- Bergquist
- Краткое описание:
- THERM PAD 101.6MMX101.6MM GRAY
- Производитель :
- Bergquist
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Gray
- Material :
- Polymer
- Outline :
- 101.60mm x 101.60mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0200" (0.508mm)