AT900C-160-160-0.25
- Артикул производителя:
- AT900C-160-160-0.25
- Краткое описание:
- THERM TAPE 160MMX160MM WHT
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- White
- Material :
- Outline :
- 160.00mm x 160.00mm
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)