24MM-5M-1.0MM-5550H
- Артикул производителя:
- 24MM-5M-1.0MM-5550H
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- THERM PAD 5M X 24MM GRY/WHT
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyethylene-Terephthalate (PET)
- Color :
- Gray, White
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 5.00m x 24.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)