COH-4000LVC-200-10
- Артикул производителя:
- COH-4000LVC-200-10
- Краткое описание:
- THERM PAD 200MMX200MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Outline :
- 200.00mm x 200.00mm
- Thermal Conductivity :
- 6.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0390" (0.991mm)